Bloodlines | VD RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloodlines | VD RPG


 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Mystic Grill

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Elijah
Administrator
Elijah



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime29/08/12, 11:33 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down

AuthorMessage
Elena Gilbert

Elena Gilbert



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 10:26 pm

Stefan i ja smo stigli.Seli smo za sto."Pricaj mi o tvom zivotu." Rekla sam mu sa osmehom.
Back to top Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 10:32 pm

Dosla sam do bara ali poucena predhodnim iskustvom nisam ulazila unutra.
Izvadila sam telefon i poslala poruku Steffanu.

"Ili izadji iza grila,ili ulazim unutra. xoxo"
Back to top Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 10:41 pm

''Hmm, živio sam ovdje od rođenja pa do 10. godine. Kasnije sam se preselio, a kad su mi roditelji umrli, počeo sam se vračati ovdje.'' - Rekao sam. Zazvonio mi je mobitel te mi je došla poruka od Katherine. ''Evo me odmah.'' - Rekao sam i izletio iz Grilla te pogledao tražio Katherine.
Back to top Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 10:42 pm

Bila sam zacudjena sto je tako izletao.Narucila sam sebi kolu i lagano sam je pijuckala.
Back to top Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 10:45 pm

Digla sam ruku u vazduh i mahnula mu.
"Ah od kad nisam vidjela ovo lijepo lice" rekoh odusevljeno i predjoh rukom preko njegovog obraza.
"Nego,nisam zato ovde. Klaus je saznao da mi je Elena dvojnica" rekoh naivno " i iskoristice njenu krv za pravljenje hibrida,a mi to ne zelimo.Posto imam preca posla od spasavanja jadne Elena mislim da ces se ti pobrinuti za to. Ipak te podsjeca na mene" zrepnuh zavodljivo i okrenuh se oko sebe pomalo nervozno.
Back to top Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 10:52 pm

Maknuo sam njenu ruku sa svoga lica. ''Kako si ti uopće živa?'' - Upitao sam ju. ''Kakvi hibridi pobogu? O čemu ti pričaš?!''
Back to top Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 11:01 pm

"Mislila sam da ces mi se bar malo obradovati" napucih usne kao dijete.
"Vidi, nemam sad vremena da ti objasnjavam. Uglavnom, stiti Elenu ukoliko ne zelis da jedan od Originalnih vampira postane Vamiprski supermen pomocu Elenine krvi. Moram ici" poljubih ga u obraz na brzinu i pobjegoh.
Back to top Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 11:03 pm

''Što?! Izvorni su došli?'' - Upitao sam ju, ali je već nestala. Uletio sam nazad u grill. ''Moramo ići, odmah!'' - Rekao sam Eleni.
Back to top Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 11:04 pm

"Sta se desilo, ne razumem ništa." Rekla sam mu potpuno začuđena.
Back to top Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 11:07 pm

''Moraš poći sa mnom odmah, molim te.'' - Rekao sam.
Back to top Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 11:09 pm

Bila sam totalno izbezumljena.Tek sam ga upoznala i bojala sam se.Odlucila sam rizikovati.
"Uredu ali moras mi se objasniti!" Rekla sam oštro.
Back to top Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 11:12 pm

''Hoću, čim odemo odavde. Znaš neko sigurno mjesto?!'' - Upitao sam ju.
Back to top Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 11:13 pm

"Možemo kod mene?"
Back to top Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore



Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime30/08/12, 11:46 pm

''Da, može!'' - Rekao sam te smo odmah krenuli.
Back to top Go down
Sponsored content





Mystic Grill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mystic Grill
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mystic Falls Hospital
» Mystic Falls High School

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloodlines | VD RPG :: Mystic Falls :: Javna mjesta-
Jump to: