Bloodlines | VD RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloodlines | VD RPG


 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Public Library

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Elijah
Administrator
Elijah



Public Library Empty
PostSubject: Public Library   Public Library Icon_minitime29/08/12, 11:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Klaus

Klaus



Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime30/08/12, 10:17 pm

Usetao sam u biblioteku. Naravno svi radnici ovde su bili pod mojom kontrolom pa sam se odsetao do podruma. Tamo su stajali kovcezi. Otvorio sam jedan u kom je bila Rebekah. "Budjenje sestro." Izvadio sam kolac iz nje i cekao da se probudi.
Back to top Go down
Rebekah
Administrator
Rebekah



Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime30/08/12, 10:32 pm

Probudila sam se, istog momenta osjetivši bol u predjelu grudnog koša. Automatski sam prešla rukom preko grudi i, pogledavši dole, ugledala krv na haljini. Osvrnula sam se oko sebe, tražeći bilo koga i ugledala osobu koja je najvjerojatnije bila i odgovorna za ovo. "Nik?", bijesno prošaptah.
Back to top Go down
Klaus

Klaus



Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime30/08/12, 10:33 pm

"Zdravo Beka"
Back to top Go down
Rebekah
Administrator
Rebekah



Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime30/08/12, 10:36 pm

Povukla sam haljinu na mjestu gdje je bila uprljana krvlju, tražeći izvinjenje za to što se usudio uraditi mi to što je uradio. I dalje ga bijesno gledajući, postavila sam mu novo pitanje: "Koliko sam dugo ovdje?"
Back to top Go down
Klaus

Klaus



Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime30/08/12, 10:37 pm

"Ne znam ko jos broji godine. Ostavimo to iza nas Beka trenutno mi treba tvoja pomoc"
Back to top Go down
Rebekah
Administrator
Rebekah



Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime30/08/12, 10:40 pm

I dalje ljuta, svejedno sam se uozbiljila i riješila ostaviti nerviranje za poslije. Izašla sam iz sanduka, ispeglala haljinu na sebi, uspravno stala i čekala da mi objasni o čemu je riječ.
Back to top Go down
Klaus

Klaus



Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime30/08/12, 10:42 pm

"Nasli smo Katherine. Definitivno je jos u gradu i ima zanimljivu ponudu za mene. Kaze da ima svoju dvojnicu. Ti mi trebas kako bi bila u blizini i ako krene da bezi da je uhvatis i slomis je. Beka ako nadjem tu dvojnicu ako stvarno postoji, konacno imam priliku da postanem hibrid."
Back to top Go down
Rebekah
Administrator
Rebekah



Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime30/08/12, 10:45 pm

Osjetila sam kako mi se oči šire od uzbuđenja. Ako išta volim više od svoje sreće, to je sreća mog brata - a njemu je transformacija u hibrida predstavljala upravo to. Polako sam klimnula glavom i tiho, ali odlučno rekla, "Uredu, pomoći ću ti."
Back to top Go down
Klaus

Klaus



Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime30/08/12, 10:47 pm

"Okej hajdemo sve da ih pobijemo." rekao sam bodreci je i krenuli smo...
Back to top Go down
Sponsored content





Public Library Empty
PostSubject: Re: Public Library   Public Library Icon_minitime

Back to top Go down
 
Public Library
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloodlines | VD RPG :: Mystic Falls :: Javna mjesta-
Jump to: